نمایش دادن همه 23 نتیجه

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش

اوایل فکر می کردم فقط یه نوع دستمال مرطوب داریم، دستمال مرطوب بچه. ولی در طی این سال ها که محصولات بهداشتی جدید و متنوعی هر روز وارد بازار شد متوجه شدم که انواع مختلفی از دستمال های مرطوب وجود داره.

درسته که هیچ چیز قدرت پاک کنندگی صابون و آب یا شستشو دهنده ها را نداره ولی در مواقعی که به آب دسترسی ندارین، وقت کمی دارین، در سفرین و یا حتی تنبلیتون میاد استفاده از این دستمال های مرطوب می تونه خیلی مفید و کار راه انداز باشه.

 • دستمال مرطوب بچه

  همگی با این محصول آشنا هستیم ولی یه نکته جالب میخوام براتون بگم، وقتی این نوع دستمال مرطوب برای نوزادان کاملا بی ضرره پس مطمئن باشین استفاده ی اون برای بزرگسالان کاملا بی خطره و می تونید برای سر تا پا ازش استفاده کنین.

دستمال مرطوب پاک کننده کودک دافی

 • دستمال مرطوب پاک کننده آرایش

  این دستمال مرطوب به عنوان دستمال مرطوب صورت هم شناخته می شود، آرایش را پاک می کند و صورت شما را مرطوب و شاداب می کند. همچنین در این راستا، دستمال پاک کننده آرایش چشم و دستمال مرطوب رژ لب نیز وجود دارد.

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش دافی

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش دور چشم کامان

 • دستمال مرطوب خنک کننده بدن

  این دستمال مرطوب که به عنوان دستمال مرطوب ورزشی نیز شناخته می شود، پوست را خنک می کند. بهترین کار برای پاک کردن عرق و کثیفی بعد از ورزش یا یک روز طولانی و گرم است و می تونیم بگیم نزدیک‌ترین چیزی است که می‌توانید به دوش گرفتن سریع در زمانی که آب به راحتی در دسترس نیست، برسید.

 • دستمال مرطوب مخصوص حیوانات خانگی

  یکی از وسایل بسیار لازم و کاربردی در امر نظافت و بهداشت حیوانات خانگی به شمار می رود که می توان به تمیز کردن کلیه قسمت های سطحی بدن و یا سایر لوازم جانبی حیوانات خانگی به کار اشاره کرد.

 • دستمال مرطوب بهداشتی بانوان

  این نوع دستمال ها فاقد پارابن و آنتی باکتریال هستند و برای تمیز و شاداب نگه داشتن ناحیه تناسلی زنان به خصوص در طول دوره قاعدگی، بسیار عالی و کاربردی می باشند.

دستمال مرطوب بهداشتی بانوان دافی