نمایش دادن همه 14 نتیجه

سرم ویتامین ث الی ژن

۳۱۵,۰۰۰ تومان

استفاده از کرم های ضد لک یکی از موثرترین راه ها برای درمان لک های صورت است. بسیاری از کرم های ضد لک علاوه بر روشن کردن جای زخم های صورت، خاصیت درمانی نیز دارند و رنگ پوست را یک تا دو درجه روشن می کنند. یکی از شایع ترین آسیب های پوستی آفتاب سوختگی، افزایش سن، بارداری یا جوش است. با استفاده از انواع کرم های ضد لک می توانید تا حد زیادی لک های صورت را کاهش دهید.

کرم های ضد لک علاوه بر خاصیت روشن کنندگی، خاصیت درمانی نیز دارند و شفافیت و درخشندگی پوست را تا حد زیادی باز می گردانند. با استفاده از کرم های ضد لک علاوه بر از بین بردن لک های قدیمی پوست می توانید از ایجاد لک های جدید پوست نیز جلوگیری کنید.

استفاده از کرم های ضد لک علاوه بر اینکه لک های پوستی را روشن می کند، پوست شما را یک تا دو درجه روشن می کند. اما نتیجه استفاده از کرم های ضد لک بلافاصله دیده نمی شود. فرآیند ترمیم و بازسازی پوست برای کاهش لک ها کمی زمان بر است و نیاز به صبر و استفاده مداوم از کرم دارد.

کرم ضد لک چیست؟

در ترکیب کرم های ضد لک از مشتقات ویتامین C و هیدروکینون در غلظت های مختلف استفاده می شود. استفاده از آنها بر روی پوست باعث کاهش تولید ملانین و بازیابی رنگ طبیعی پوست می شود و به همین دلیل لکه های روی پوست از بین می روند.

مشاهده بیشتر