حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی افراد که امروزه امری بدیهی و حرفه ای در دنیای مجازی میباشد، یکی از مهمترین اهداف سولوکالا میباشد. حریم خصوصی، امنیت و یکپارچگی از اولویت های ما میباشد و همواره در جهت بهبود و بهینه‌سازی آن در حد توان تلاش می کنیم

اطلاعات کاربران

سولوکالا برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. بزرگترین دلیل دریافت اطلاعات حساب کاربر توسط سولوکالا این است که مبلغ نقدی مشتری را به صورت قابل اطمینان پرداخت کنیم و تجربه مشتری در استفاده از سایت و برنامه هایمان را بهبود ببخشیم.

ثبت نام و ورود به سولوکالا تنها از طریق شماره تلفن همراه امکانپذیر است و برای پردازش و ارسال سفارش برای مشتری ، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و کدپستی مورد نیاز است. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس و کدپستی برای خرید لازم است. همچنین تمام مکاتبات و پاسخ‌های سولوکالا از طریق  آدرس ایمیل و تلفن همراهی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند و مورد تایید مشتری است صورت می‌گیرد.

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه سولوکالا تنها کافیست ایمیل خود را در باکس مربوط به خبرنامه وارد کنید و همچنین جهت لغو عضویت در خبرنامه ، شما به سادگی می توانید با کلیک بر “لغو عضویت در خبرنامه” در پایان هر ایمیل، عضویت خود را در خبرنامه لغو کنید.

نحوه تماس با شما

تماس باشما تنها از طریق شماره همراه ثبت نام شده و یا ایمیل شما میباشد و در برخی موارد خاص نظیر تکمیل صحت سفارش، با شما تماس تلفنی گرفته می شود.

نحوه تماس با سولوکالا

تلفن:  02122600017
واتساپ: 09901171050
فکس: 02122617118

 ایمیل پشتیبانی:  support[at]solokala.com

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان

تهران ، خیابان شریعتی، جنب خیابان یخچال، پلاک 1473 ، واحد1