قبل از هرچیزی ورود شما رو به خانواده بزرگ سولوکالا خوش آمد میگیم و امیدواریم اینجا کلی تجربه های خوب به دست بیارید و کلی خریدهای خوب داشته باشید.

ما پس از تحقیق بازار در زمینه‌های بهداشتی و آرایشی و سنجیدن فعالیت کلیه همکاران و شناسایی ضعف ها و نقات قوت این بخش به این نتیجه رسیدیم که با افتتاح سولوکالا نه تنها در جهت رشد اطلاعات و تخصص افراد در این زمینه قدم برداریم، بلکه بتوانیم باکیفیت ترین و بهترین محصولات این رسته را از معتبرترین برندها یکجا جمع آوری کنیم و به عرصه فروش بگذاریم.

تمایز فروشگاه سولوکالا با فروشگاه های اینترنتی حاضر در کشور اینست که ما علاوه بر فروش کالا به مشتریان خود خدمات تخصصی مشاوره و مطالب تخصصی را نیز ارائه میدهیم و برای رضایتمندی مشتریان خود سعی میکنیم که در بازار رقابت برترین قیمتها و بالاترین کیفیت ها را به آنها ارائه دهیم.

همچنین تیم پشتیبانی و مرکز تلفن ما آماده ارائه خدمات به روشهای مختلف به کاربران سایت میباشد، از جمله پاسخگویی از طریق تلفن، واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، ایمیل و…. که این مورد باعث میشود که مشتریان از هر طریق دلخواه و بدون هیچ دغدغه ای از خرید خود لذت ببرند و تجربه ای خوب را به دیگران انتقال دهند.
سولوکالا، برندی زیرمجموعه شرکت بزرگ چکاد پردازش با 20سال سابقه میباشد که جهت اعتماد و اطمینان خریداران خود با دریافت تمامی مجوزها از جمله اینماد، درگاه های بانکی رسمی و مجوز کسب و کارهای مجازی آسایش و خیالی آسوده را برای شما به ارمغان می‌آورد.

ما سعی بر این داریم که به مناسبت های مختلف تخفیفات و حراجی های ویژه ای را به مشتریان خود ارائه دهد و همچنین جهت تکریم و پایش مشتریان خود برنامه ها و تخفیف های جالبی برای آنها در نظر خواهیم گرفت.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

ما را دنبال کنید: