مقالات سلامت و زیبایی

روش های مراقبت از پوست دست و پا

دستها و پاها یکی از مهمترین قسمتهای بدن است که هنگام مراقبت از زیبایی مورد توجه قرار می گیرد. هر چقدر هم که خوب به نظر برسید ، ناصافی و خشکی دست شما می تواند ظاهر کلی شما را خراب کند و پاهای ترک خورده شما می تواند ظرافت فرم راه رفتن شما را بدزدد. گاهی اوقات پاهای زیبا تبدیل به بیانیه ای شد ، چه کسی می تواند شارون استون غواص مشهور هالیوود را فراموش کند که برای پاهای زیبا بسیار محبوب بود. تصور کنید اگر پاهای او با پاهای زشت و کثیف تکمیل شود ؟؟؟ اگر چنین باشد ، نمی توانی واقعاً او را گلم صدا کنی .. می توانی؟

بزرگترین اشتباه زیبایی که مردم مرتکب می شوند این است که به طور کلی چشم خود را از درمان مناسب دست و پاهای خود برگردانند. بسیار مهم است که درخشش و انصاف دست خود را با صورت خود هماهنگ کنید. وقتی پوست روی دست و پایتان تیره می شود در مقایسه با صورتتان واقعاً ناجور به نظر می رسد … کاملاً بی نظیر است !!

یکی از مهمترین مشکلات مرتبط با دست و پا ، خشکی همراه با زبری است. دلیل این امر این است که این یدک کش ها بیش از حد در معرض کار قرار گرفته و بیش از حد در بدن ما قرار دارند… و متأسفانه از آنها نیز بیشتر غفلت می شود!

ترک خوردگی پاشنه پا مشکل دیگری است که احساس بسیار عجیبی از خود به جای می گذارد. با تابستانهای در حال چرخش ، مشکلات مربوط به مراقبت از پوست ، خصوصاً در مورد دست و پا شیوع و آشکارتر می شود. در حالی که با لباس های کوتاه فانتزی یا تاپ های بدون آستین زیر آفتاب بیرون می روید ، دست ها و پاها در معرض مستقیم اشعه های مضر UV خورشید قرار می گیرند که باعث تغییر رنگ ، تیرگی ، بثورات و برنزه شدن می شوند.

روش های مراقبت از پوست دست و پا

با افزایش دما در تابستان ها و پاهایتان که در طول روز در کفش های تنگ محصور می شود ، پای شما را مستعد ابتلا به چندین عفونت مانند عفونت های قارچی ، تاول ، پسوریازیس و البته بوی بد پا می کند.

  • بازوها بخشی از بدن هستند که زیبایی کلی شما را مشخص می کنند. دستهای خشک ، خشن و لک دار می تواند سایه تیره شما را بر روی تمام ظاهر شما ایجاد کند. هر چقدر که به نظر می رسد صورت شما زیبا باشد اما یک چشم تنها به شما احساس ناخوشایندی می دهد. اگر می خواهید واقعاً زیبا به نظر برسید نمی توانید رژیم زیبایی را برای دست و پاهای خود روی صندلی عقب قرار دهید. آنها به اندازه ظاهر صورت شما مهم هستند. بنابراین دفعه دیگر از دست و پایتان مراقبت کنید و خود را جلب کنید تا اعتماد به نفس قابل توجهی پیدا کنید!
  • این می تواند بهانه خوبی باشد که شما برای مراقبت منظم از پوست وقت کافی ندارید و فقط به یک جلسه سریع زیبایی و مراقبت از پوست می روید که بیشتر در اطراف مراقبت از صورت و مو ایجاد می شود. اگر روزانه 15 تا 20 دقیقه وقت بگذارید ، در اینجا چیزی وجود دارد که می تواند تفاوت زیادی در شخصیت شما ایجاد کند. عصرها می توانید برای استفاده از مرطوب کننده سبک وزن کمی وقت بگذارید. برای نتیجه بهتر می توانید عصاره شیر نارگیل و نعناع را به آن اضافه کنید. استفاده از مرطوب کننده پایه نعناع هر شب در کاهش برنزه شدن بسیار م coolثر است ، بثورات را خنک می کند. این اثر بر روی پوست شما خنک و تسکین دهنده است و فردا فرد را سرحال می کند.
  • زیر بغل در تابستان ها به دلیل تجمع خاک و باکتری بیشتر در معرض عفونت قارچی است. هنگام حمام از یک صابون ضد باکتری خوب استفاده کنید و زیر بغل را به درستی بشویید. موهای زیر بغل خود را آزاد نگه دارید به طور مرتب موهای غیرضروری را اصلاح کنید. هنگام بیرون رفتن هرگز استفاده از دئودورانت را فراموش نکنید.

در ادامه پیشنهاد می شود تا مقاله مضرات استفاده از شکر برای پوست را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *